Dioptrické brýle

Nabízíme široký sortiment brýlových obrub pro děti i dospělé:

  • plastové
  • kovové
  • vrtané (bez obrouček)
  • poloobruby 

 

Na výběr máme obruby světových značek: Coco Song, La Matta, Guess, Tommy Hilfiger, Max Mara, Pepe Jeans, Kaos a mnoho dalších.

S výběrem nejvhodnějších obrub Vám velmi rádi poradíme 🙂

Pro Vaši maximální spokojenost a kvalitu zhotovených brýlí provádíme měření zraku zcela ZDARMA. Tato vyšetření provádějí pro pobočku v Brně kvalifikovaní optometristé a lékaři z Oční kliniky NeoVize  a pro pobočku v Praze kvalifikovaní optometristé a lékaři z Oční kliniky DuoVize.

 

COCO SONG

JEDINEČNOST, ORIGINALITA, DESIGN

– představuje nový životni styl, je inspirována nadčasovým designem, barvami, tvary a přírodními materiály připomínající orient (peří z exotických ptáků, textury hedvábí, pestré květinové motivy, stříbro, přírodní kameny (drahokamy) – Granat, Nefrit a Tyrkys).

Význam přírodních kamenů:

  • Granat – je kamenem se silnou schopností dodávat energii. Přispívá k nabírání nových sil a k jejich obnově. Pročišťuje čakry a dodává jim novou energii, kterou oživuje, čistí a udržuje v rovnováze. Tvrdí se, že granát dokáže varovat před blížícím se nebezpečím a už odpradávna se používá jako amulet. Barva – červený, růžový, oranžový, žlutý, hnědý a černý.
  • Nefrit – má léčivé účinky. Již staří Číňané si z nefritu vyráběli číše, z nichž pili, protože věřili v jeho očistnou sílu. V duševní oblasti se věří, že nositel nefritu nabude duševní klid a vyrovnanost. Barva – tmavozelená nebo bílá.
  • Tyrkys – je nejúčinnější léčivý krystal, přináší zotavení ducha i pohodu těla. Jedná se o ochranný kámen používan odnepaměti na amulety. Barva-tyrkysový, zelený a modrý.

Neobvyklé materiály a jejich originální zpracování vedlo tvůrce k znovuobjevení této exkluzivní kolekce, do které se snažili vnést jedinečnosť a originalitu.

Zobrazit COCO SONG v online katalogu

 

La Matta

“Instyle” je rozhodující přívlastek pro celou dámskou kolekci dioptrických rámů této italské značky. Každý model vyjadřuje sílu osobnosti, odvážné kombinace a živočišné vzory. Smyslnost a energie jsou vyjádřeny netradičními barvami a tvary. Celá reklamní kampaň této kolekce je o ženském image, vášnivém, průbojném, ale často svůdném.

Zobrazit La Matta v online katalogu

 

Kaos

Italská Unisex kolekce je barevná, rozjasněná a hravá. Originální tvary jsou reinterpretované prostřednictvím energie barev. Svět módy nenabídl začátkem nového století žádný specifický trend. Zdánlivě nekoordinované kombinace barev, podle všeho chaotické, byly ve skutečnosti novou cestou jejich interpretace a kombinování. A tak vznikl KAOS! Mladé ženy zářící v tisících barevných kontrastech, představují pozastavený image mezi realitou a fantazií, evokují efekt charakteru futuristického komiksu.

Zobrazit Kaos v online katalogu

Otevírací doba - Praha

Pondělí 8.00 – 16.30
Úterý 8.00 – 17.30
Středa 8.00 – 16.30
Čtvrtek 8.00 – 17.00
Pátek 8.30 – 15.00
Polední pauza 12.30 – 13:30

Otevírací doba - Brno

Pondělí 8.00 – 16.30
Úterý 8.00 – 16.30
Středa 8.00 – 17.30
Čtvrtek 8.00 – 16.30
Pátek 8.00 – 14.00